Back to top

ΟΜΑΔΑ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ
Constanze ITZEL
Διευθύντρια μουσείου
Eva WAGNER
Υπάλληλος διεύθυνσης
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΒΟΛΗ
Ewa GOODMAN
Επικεφαλής εκπαίδευσης και προβολής
Laurence BRAGARD
Υπεύθυνη εκπαιδευτικών δράσεων του μουσείου
Teodora BRATU
Υπάλληλος διοργάνωσης εκδηλώσεων
Guido GERRICHHAUZEN
Υπεύθυνος εκπαιδευτικών δράσεων του μουσείου
Maarten LELS
Υπάλληλος κρατήσεων
Fengan LI
Διευθυντής έργου (εξωτερ.)
Johan MOONENS
Διευθύντρια έργου (εξωτερ.)
Christian URL
Συντονιστής προβολής
Pieterjan VAN LANGENHOVE
Βοηθός εκπαιδευτικών δράσεων
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΡΑΞΕΙΣ
Blandine SMILANSKY
Επικεφαλής υπηρεσιών επικοινωνίας
Mark ARLESTRAND
Υπεύθυνος εκδόσεων
Janos BARSANSZKI
Υπεύθυνος επικοινωνίας (εξωτερ.)
Catriona KEEVANS
Υπεύθυνη επικοινωνίας (εξωτερ.)
William PARKER-JENKINS
Υπεύθυνος τύπου (εξωτερ.)
Tessa RYAN
Υπεύθυνη δημοσίων σχέσεων, προβολής και θεσμικών θεμάτων
Tatiana TUMASHIK
Γραφίστας (εξωτερ.)
Nicolas WITHOF
Γραφίστας
ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΙΑ
Andrea MORK
Επικεφαλής επιμελητών
Simina BĂDICĂ
Επιμελήτρια
Kieran BURNS
Επιμελητής
Perikles CHRISTODOULOU
Επιμελητής
Christine DUPONT
Επιμελήτρια
Stéphanie GONÇALVES
Βοηθός επιμελήτρια
Jitka MLSOVÁ CHMELÍKOVÁ
Επιμελήτρια
Raluca NEAMU
Διευθυντής έργου (εξωτερ.)
Philippe PEYREDIEU DU CHARLAT
Βοηθός επιμελητή
Ana SALVADOR
Διευθυντής έργου (εξωτερ.)
Joanna URBANEK
Επιμελήτρια
Jozef VAN HOVE
Βοηθός επιμελητή
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΣΥΛΛΟΓΗΣ
Rocío DEL CASAR
Επικεφαλής διαχείρισης συλλογής
Allison BEARLY
Ειδικός ψηφιοποίησης συλλογών (εξωτερ.)
Vladimir ČAJKOVAC
Βοηθός γραμματείας & υπάλληλος τεκμηρίωσης
Hans DE WAEGENEER
Γραμματέας
Vasileios GALANAKOS
Συντηρητής και υπάλληλος διαχείρισης συλλογής
Leticia MARTÍNEZ
Υπάλληλος τεκμηρίωσης (εξωτερ.)
Nathalie MINTEN
Συντηρήτρια και υπάλληλος διαχείρισης συλλογής
Estela VALLEJO LATORRE
Υπάλληλος γραμματείας (εξωτερ.)
ΠΟΡΟΙ
Ron EVERS
Επικεφαλής πόρων
Marco BELLOCCHIO
Επόπτης προσωπικού
Marc CLAEYS
Τεχνικός ψηφιακού έργου (εξωτερ.)
Elza CSISZAR-KERTESZ
Υπάλληλος οικονομικών
Etleva HABILI
Υπάλληλος οικονομικών
Michel HUBAULT
Τεχνικός Διευθυντής
Cécile IGLESIAS GARCIA
Υπάλληλος οικονομικών
Pirjo KEMPPAINEN
Νομική Σύμβουλος
Efstathios KOLOVARIS
Διευθυντής εγκαταστάσεων
Korana MATETIĆ
Υπάλληλος οικονομικών
Ollivier ROCHER
Επόπτης προσωπικού
Johnny VRIJENS
Υπάλληλος εφαρμογών ΤΠΕ