Back to top

EUROOPA AJALOO MAJA TEADUSLIK TÖÖRÜHM

JUHTKOND
Constanze ITZEL
Euroopa Ajaloo Maja direktor
Eva WAGNER
Haldusassistent
MUUSEUMIPEDAGOOGIKA
Ewa GOODMAN
Muuseumipedagoogika osakonna juhataja
Laurence BRAGARD
Haridustöötaja
Teodora BRATU
Ürituste assistent
Guido GERRICHHAUZEN
Haridustöötaja
Maarten LELS
Broneeringute assistent
Fengan LI
Projektijuht (mittekoosseisuline)
Johan MOONENS
Projektijuht (mittekoosseisuline)
Christian URL
Teavitustegevuse koordinaator
Pieterjan VAN LANGENHOVE
Muuseumipedagoogika assistent
KOMMUNIKATSIOON JA KOOSTÖÖ
Blandine SMILANSKY
Kommunikatsiooniosakonna juhataja
Mark ARLESTRAND
Väljaannete ametnik
Janos BARSANSZKI
Kommunikatsiooniametnik (mittekoosseisuline)
Catriona KEEVANS
Kommunikatsiooniametnik (mittekoosseisuline)
William PARKER-JENKINS
Pressiametnik (mittekoosseisuline)
Tessa RYAN
Suhtekorralduse, teavitustegevuse ja struktuuriküsimuste ametnik
Tatiana TUMASHIK
Graafiline disainer (mittekoosseisuline)
Nicolas WITHOF
Graafiline disainer
KURAATORID
Andrea MORK
Kuraatorite osakonna juhataja
Simina BĂDICĂ
Kuraator
Kieran BURNS
Kuraator
Perikles CHRISTODOULOU
Kuraator
Christine DUPONT
Kuraator
Stéphanie GONÇALVES
Abikuraator
Jitka MLSOVÁ CHMELÍKOVÁ
Kuraator
Raluca NEAMU
Projektijuht (mittekoosseisuline)
Philippe PEYREDIEU DU CHARLAT
Abikuraator
Ana SALVADOR
Projektijuht (mittekoosseisuline)
Joanna URBANEK
Kuraator
Jozef VAN HOVE
Abikuraator
KOGUD
Rocío DEL CASAR
Kogude osakonna juhataja
Allison BEARLY
Kogude digispetsialist (mittekoosseisuline)
Vladimir ČAJKOVAC
Registraator ja dokumentatsiooniassistent
Hans DE WAEGENEER
Registraator
Vasileios GALANAKOS
Konservaator ja kogude haldusassistent
Leticia MARTÍNEZ
Dokumentatsiooniassistent (mittekoosseisuline)
Nathalie MINTEN
Konservaator ja kogude haldusassistent
Estela VALLEJO LATORRE
Abiregistraator (mittekoosseisuline)
HALDUS
Ron EVERS
Haldusosakonna juhataja
Marco BELLOCCHIO
Korruseülem
Marc CLAEYS
Digiprojektide arendaja (mittekoosseisuline)
Elza CSISZAR-KERTESZ
Finantsassistent
Etleva HABILI
Finantsassistent
Michel HUBAULT
Tehniline juht
Cécile IGLESIAS GARCIA
Finantsassistent
Pirjo KEMPPAINEN
Õigusnõustaja
Efstathios KOLOVARIS
Majahaldur
Korana MATETIĆ
Finantsassistent
Ollivier ROCHER
Korruseülem
Johnny VRIJENS
IKT rakenduste spetsialist