Back to top

EUROPOS ISTORIJOS NAMŲ KOMANDA

VADOVYBĖ
Constanze ITZEL
Muziejaus direktorė
Eva WAGNER
Vadovybės padėjėja
MOKYMASIS IR INFORMAVIMAS
Guido GERRICHHAUZEN
Mokymosi ir informavimo skyriaus vadovas
Laurence BRAGARD
Muziejaus pedagogė
Teodora BRATU
Renginių vadybininkas
Emma BUGELLI
Padėjėja renginių klausimais
Paul GRABENBERGER
Projektų vadovas (išor.)
Maarten LELS
Padėjėjas rezervavimo klausimais
Fengan LI
Projektų vadovė (išor.)
Jennifer POURROY WONG
Projektų vadovė (išor.)
Olaf SCHNEIDER
Administrator / Lecturer
Christian URL
Projektų su išorės partneriais koordinatorius
Pieterjan VAN LANGENHOVE
Padėjėjas mokymosi klausimais
KURAVIMAS
Andrea MORK
Kuravimo skyriaus vadovė
Simina BĂDICĂ
Kuratorė
Kieran BURNS
Kuratorius
Perikles CHRISTODOULOU
Kuratorius
Christine DUPONT
Kuratorė
Elena GARCIA CAFFARENA
Kuratoriaus padėjėja (išor.)
Stéphanie GONÇALVES
Kuratoriaus padėjėja
Ewa GOODMAN
Kuratorė
Jitka MLSOVÁ CHMELÍKOVÁ
Kuratorė
Raluca NEAMU
Projektų vadovė (išor.)
Philippe PEYREDIEU DU CHARLAT
Kuratoriaus padėjėjas
Libera PICCHIANTI
Kuratoriaus padėjėja
Ana SALVADOR
Projektų vadovė (išor.)
Joanna URBANEK
Kuratorė
Jozef VAN HOVE
Kuratoriaus padėjėjas
KOLEKCIJŲ VALDYMAS
Rocío DEL CASAR
Kolekcijų valdymo skyriaus vadovė
Allison BEARLY
Specialistė skaitmeniniais kolekcijų klausimais (išor.)
Vladimir ČAJKOVAC
Padėjėjas registravimo ir dokumentacijos klausimais
Hans DE WAEGENEER
Registratorius
Vasileios GALANAKOS
Padėjėjas konservavimo ir kolekcijų valdymo klausimais
Leticia MARTÍNEZ
Padėjėja dokumentacijos klausimais (išor.)
Nathalie MINTEN
Padėjėja konservavimo ir kolekcijų valdymo klausimais
Estela VALLEJO LATORRE
Registratoriaus padėjėja (išor.)
RYŠIAI IR PARTNERYSTĖS
Blandine SMILANSKY
Ryšių tarnybos vadovė
Mark ARLESTRAND
Už publikacijas atsakingas pareigūnas
Janos BARSANSZKI
Už ryšius atsakinga pareigūnė (išor.)
Catriona KEEVANS
Už ryšius atsakinga pareigūnė (išor.)
William PARKER-JENKINS
Spaudos pareigūnas (išor.)
George STYLIANOU
Pareigūnas viešųjų ryšių, bendradarbiavimo ir instituciniais klausimais
Tatiana TUMASHIK
Grafikos dizainerė (išor.)
Nicolas WITHOF
Grafikos dizaineris
IŠTEKLIAI
Ron EVERS
Išteklių skyriaus vadovas
Marco BELLOCCHIO
Aptarnaujančiojo personalo vadovas
Marc CLAEYS
Skaitmeninių projektų kūrėjas (išor.)
Elza CSISZAR-KERTESZ
Padėjėja finansų klausimais
Etleva HABILI
Padėjėja finansų klausimais
Michel HUBAULT
Techninės priežiūros vadovas
Cécile IGLESIAS GARCIA
Padėjėja finansų klausimais
Pirjo KEMPPAINEN
Patarėja teisės klausimais
Efstathios KOLOVARIS
Infrastruktūros priežiūros vadovas
Korana MATETIĆ
Padėjėja finansų klausimais
Ollivier ROCHER
Aptarnaujančiojo personalo vadovas
Johnny VRIJENS
IRT taikomosios programos