Back to top

SUAUGUSIEJI

Aicinām regulāri piedalīties mūsu muzeja rīkotajos pasākumos un piedzīvot vēsturi kā nebeidzamu diskusiju, tikšanos un iedvesmas avotu.

Katru gadu mēs iesaistāmies muzeju pasākumos, ko visā pilsētā organizē Briseles Muzeju padome, un palīdzam veidot Eiropas Parlamenta un citu ES iestāžu pasākumus, uz kuriem aicināts ikviens interesents. Tāpat nepalaidiet garām mūsu ikgadējās debates par vēsturi un īpaši pielāgotas publiskās programmas, kas veltītas izstādēs redzamajai tematikai. Mēs sadarbojamies ar daudziem partneriem vēstures, mantojuma un kultūras jomā, lai paplašinātu un bagātinātu mūsu rīkoto pasākumu klāstu.

Par mūsu piedāvātajiem pasākumiem un tuvākajā laikā gaidāmo varat uzzināt, izmantojot šo saiti:

  • Tematiskās vizītes, tikšanās ar muzeja kuratoru, Carte blanche ekskursijas — Eiropas vēstures nama komanda un eksperti sniedz ieskatu muzeja darbībā un īpašajos uzdevumos, kas saistīti ar Eiropas vēsturi, izzinot to no dažādām perspektīvām un ņemot vērā iepriekšējo paaudžu gūto pieredzi.
     
  • Konferences, debates, mācību kursi — gan vieslektori, gan vienkārši interesenti pēta Eiropas vēsturi un to, kā ar to iepazīstinām ekspozīcijās un izstādēs, uzsverot saikni ar mūsdienām.
     
  • Radošās studijas, mākslinieku performances, filmu demonstrējumi — radošo profesiju pārstāvji tiek aicināti pētīt vēstures un mākslas mijiedarbību, piedāvājot neparastus veidus, kā savu darbu sasaistīt ar muzeja saturu.