Back to top

EIROPAS VĒSTURES NAMA KOLEKTĪVS

VADĪBA
Constanze ITZEL
Muzeja direktore
Eva WAGNER
Vadības asistente
PEDAGOĢIJAS UN INFORMĀCIJAS NODAĻA
Guido GERRICHHAUZEN
Pedagoģijas un informācijas nodaļas vadītājs
Laurence BRAGARD
Muzeja pedagoģe
Teodora BRATU
Pasākumu vadītājs
Emma BUGELLI
Pasākumu asistente
Paul GRABENBERGER
Projektu vadītājs (āršt.)
Maarten LELS
Reģistrācijas asistents
Jennifer POURROY WONG
Projektu vadītāja (āršt.)
Olaf SCHNEIDER
Administrator / Lecturer
Christian URL
Informācijas koordinators
Pieterjan VAN LANGENHOVE
Mācību asistents
KURATORU NODAĻA
Andrea MORK
Kuratoru nodaļas vadītāja
Simina BĂDICĂ
Kuratore
Kieran BURNS
Kurators
Perikles CHRISTODOULOU
Kurators
Christine DUPONT
Kuratore
Elena GARCIA CAFFARENA
Kuratoru asistente (āršt.)
Stéphanie GONÇALVES
Kuratoru asistente
Ewa GOODMAN
Kuratore
Jitka MLSOVÁ CHMELÍKOVÁ
Kuratore
Raluca NEAMU
Projektu vadītāja (āršt.)
Philippe PEYREDIEU DU CHARLAT
Kuratoru asistents
Libera PICCHIANTI
Kuratoru asistente
Ana SALVADOR
Projektu vadītāja (āršt.)
Joanna URBANEK
Kuratore
Jozef VAN HOVE
Kuratoru asistents
KRĀJUMU PĀRVALDĪBAS NODAĻA
Rocío DEL CASAR
Krājumu pārvaldības nodaļas vadītāja
Allison BEARLY
Krājumu digitalizācijas speciāliste (āršt.)
Vladimir ČAJKOVAC
Reģistrators un dokumentācijas asistents
Hans DE WAEGENEER
Reģistrators
Vasileios GALANAKOS
Restaurācijas un krājumu pārvaldības asistents
Leticia MARTÍNEZ
Dokumentācijas asistente
Nathalie MINTEN
Restaurācijas un krājumu pārvaldības asistente
Estela VALLEJO LATORRE
Reģistratora asistente (āršt.)
Iraida VISNAPU
Dokumentācijas asistente (āršt.)
KOMUNIKĀCIJAS UN PARTNERĪBU NODAĻA
Blandine SMILANSKY
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Mark ARLESTRAND
Publikāciju speciālists
Janos BARSANSZKI
Komunikācijas speciālists (āršt.)
Catriona KEEVANS
Komunikācijas speciāliste (āršt.)
William PARKER-JENKINS
Preses sekretārs (āršt.)
George STYLIANOU
Sabiedrisko attiecību, informācijas un iestāžu speciālists
Tatiana TUMASHIK
Grafiskā dizainere (āršt.)
Nicolas WITHOF
Grafiskais dizaineris
RESURSU NODAĻA
Ron EVERS
Resursu nodaļas vadītājs
Marco BELLOCCHIO
Zāļu uzraugu vadītājs
Marc CLAEYS
Digitālo projektu izstrādātājs (āršt.)
Elza CSISZAR-KERTESZ
Finanšu asistente
Etleva HABILI
Finanšu asistente
Michel HUBAULT
Tehniskais speciālists
Cécile IGLESIAS GARCIA
Finanšu asistente
Efstathios KOLOVARIS
Telpu pārzinis
Korana MATETIĆ
Finanšu asistente
Ollivier ROCHER
Zāļu uzraugu vadītājs
Johnny VRIJENS
IKT lietotņu speciālists